Newsletter

TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIE W BRANŻY SZKŁA I KRYSZTAŁÓW DZIĘKI NASZYM MIESIĘCZNYM NEWSLETTEROM.


Będziemy dzielić się najnowszymi wiadomościami, wskazówkami i inspiracjami w branży szkła i kryształów. Nasze comiesięczne opracownia to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto chce zdobyć przewagę wiedzę lub przewagę w branży (sprzedaż).

NOWOŚCI I TRENDY

Staramy się być na bieżąco i przekazywać Wam najnowsze wiadomości i trendy w branży. Niezależnie od tego, czy jest to wyłączny dostęp do naszych najnowszych wpisów na stronie Koneser24 czy miesięcznych aktualizacji newslettera.

EKSPERCI I INFLUENCERZY

Czerpiemy wiedzę on najlepszych w branży. Zmieniamy się każdego dnia w dążeniu perfekcji dostarczania najwyższej jakości produktów dla prawdziwego Konesera.

PORADY I WSKAZÓWKI

Chcesz wiedzieć więcej o szkle i jego produkcji oraz zastosowaniu? Albo jakich narzędzi do pielęgnacji powinieneś używać? Dostarczamy przewodniki po umiejętnościach krok po kroku i najnowsze inspiracje dotyczące produktów, które musisz znać i mieć – prosto do Ciebie.

 

Zapisując się na newsletter będziesz powiadamiany o rabatach, akcjach promocyjnych  oraz najnowszych produktach i promocjach Koneser24.

Masz prawo zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili. Link do rezygnacji znajdziesz w stopce newslettera.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w formularzu powyżej przez 99NET sp. z o.o. zgodnie z polityką prywatności 99NET

Administratorem Państwa danych osobowych jest:

99NET Sp z o.o. NIP: 7010864303 KRS: 0000749403 REGON: 38134367300000 z siedzibą w Warszawie (00-695), ul. Nowogrodzka 42/19.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial